В закладах освіти та лікарнях пройдуть перевірки пожежної безпеки, а в будинках перевірять систему газопостачання

Общество | 09:55, 15.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

14 серпня відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Говорили про стан пожежної безпеки у закладах освіти міста. Інспекторами 13-ДПРЧ ГУ ДСНС у навчальних закладах міста було здійснено перевірку систем охоронно-пожежної сигналізації. За результатами  виявлено потребу у заміні систем пожежної сигналізації у ДНЗ №5. За інформацією керівництва управління освіти, підготовлено проект рішення щодо виділення коштів для оновлення протипожежних систем у навчальних закладах міста.
Окрім того, тривалий час у критичному стані знаходиться стіна непрацюючого шкільного басейну ЕЗОШ №7. Частина корпусу вимагає демонтажу, адже під загрозою — безпека дітей. На даний час розроблено проект реконструкції басейну, який планується реалізувати за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.
У ході засідання рішенням комісії ТЕБ та НС керівництву ДЗ «СМСЧ №1» спільно з інспекторами 13-ДПРЧ доручено забезпечити контроль за дотриманням правил пожежної безпеки у приміщеннях медичного закладу.
У зв’язку з випадками затримання у місті осіб з вибуховими пристроями особливу увагу було приділено питанню попередження виникнення нещасних випадків та посилення інформаційної роботи щодо правил поведінки у разі виявлення населенням вибухонебезпечних предметів, боєприпасів та саморобних пристроїв, які використовуються в терористичних цілях.
Члени комісії обговорили питання безпечного використання газу в побуті, за підсумками розгляду якого доручили керівництву керуючої компанії «Місто для людей Енергодар» забезпечити перевірку та прочистку вентиляційних каналів житла з залученням спеціальних організацій. Кам’янсько-Дніпровському відділенню газового господарства ПАТ «Запоріжгаз» доручено забезпечити проведення робіт з планово-технічного обслуговування багатоповерхових будинків і об’єктів соціально-побутового призначення, а також цілодобове чергування аварійної бригади.

Джерело: сайт міськради

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: