В «Spring-Сity»пройшла позапланова перевірка пожежної безпеки

Общество | 13:28, 10.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Співробітники 13-ДПРЧ сьогодні перевіряли один з дитячих розважальних центрів. Відповідне протокольне рішення видав Кабінет Міністрів України, а голова ДСНС Микола Чечоткін підписав розпорядження.

Перевірка почалася на вулиці  — з  системи зовнішнього водопостачання. Для цього підключили пожежні гідранти, виміряли тиск води: все працює згідно з вимогами.

Після цього перейшли у приміщення розважального центру, де зустрічали Олена Ламан — уповноважена особа орендаря та адміністратор Ольга Подолянець.

Старший інспектор Олексій Сидорчук та  начальник 13-ДПРЧ Олег Панасенко перевіряли стан пожежної сигналізації, запасних виходів, наявність планів евакуації, вогнегасників, відповідних документів. Опитали персонал центру щодо дій при пожежі.

Ситуація ускладнювалася тим, що орендарі не змогли надати перевіряючим договори оренди без присутності представників орендодавців. А за стан пожежної безпеки вони несуть відповідальність разом. За словами Олени Ламан, приміщення було обладнане протипожежними засобами саме орендодавцями. Хоча вони також долучилися- наприклад,додали вогнегасників, склали план евакуації, проводили інструктажі з персоналом.

Тим не менш, недоліки були виявлені: частина вогнегасників вимагала заправки, пожежні виходи виявилися захаращеними, не вистачало підсвічених вказівників шляхів евакуації тощо. Проте пожежний гідрант виявися готовим до роботи, пожежна сигналізація спрацювала, хоча, на жаль, на пульт 101 сигнал надійшов не вчасно.

Що стосується обладнання розважального центру, то про його якість та відповідність нормам можна було судити лише за словами Олени Ламан: вона стверджує, що батути закуплені у виробників, а не зроблені самостійно, і мають всі відповідні сертифікати. Пані Олена підтвердила, що перевірка була неочікуваною — тому й надати копію паспорту обладнання зараз не може.

Олег Панасенко підбив підсумки: працювати є над чим, і приступати до усунення недоліків треба негайно. Подібні перевірки пройдуть у всіх місцях масового скупчення людей, від медзакладів до магазинів. Звернувся начальник 13-ДПРЧ і до батьків, які приводять дітей до розважального центру: «Обов’язково проведіть з своєю дитиною інструктаж, покажіть виходи та шляхи евакуації»

Олена Ламан запевнила, що про всі недоліки повідомить орендодавцям. Взагалі, вона була здивована тим, що не все було в ідеальному стані, адже орендодавець запевняв, що все добре.

ДОВІДКА: подібні перевірки найближчим часом пройдуть на 1400 об’єктах по всій області.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: