В «Гармонії» з «Булавою»: мер пообіцяв залишити секцію в гімназії

Политика | 13:33, 23.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

ГФОП «Булава» вчора скликала громадськість до мерії, щоб висловити свої претензії місцевій владі в особі голови Павла Музики щодо непродовження терміну оренди приміщення. Нагадаємо, що Олеся Загорулько описувала проблему: «К сожалению, дети и тренера стали заложниками политической игры наших чиновников, которые, желая досадить своим оппонентам, применили запрещенные приемы и просто выкинули талантливых ребятишек на улицу, не продлив аренду зала без уважительных на то причин»

Тож сьогодні вранці танцюристи та їхні батьки разом з тренером Русланом Аненковим прийшли до мерії — там як раз проходили урочистості до Дня прапора і були «в асортименті» і депутати, і міський голова. До речі, таким чином ще й зросла кількість глядачів на церемонії підняття прапорів, адже основну масу публіки складали представники органів місцевого самоврядування, а так і пересічні енергодарці «підтяглися»…

«Доступ до тіла» брейкери та безпосередньо представники «Булави» отримали по закінченні заходу. Павло Музика спочатку висловився щодо свого особистого ставлення до «Булави», яка якось заважала депутату Івану Морщавці потрапити на сесію, що ставило під загрозу її проведення. Потім очільник міста сказав, що про дітей він не знав. Далі просив «не вплутувати політику», а врешті-решт пообіцяв, що танцювальна секція залишиться на місці.

Депутати групи «15+» долучилися до вирішення проблеми і навіть пообіцяли «винести мера», якщо раптом дітей не пустять в спортивну залу ЕБГ «Гармонія». Озвучили й формальну причину відмови у подовженні терміну оренди — заборгованість за літні місяці, що склала… 24 гривні. Сергій Холод, скориставшись нагодою, нагадав про іншого боржника — пана Ковріжкіна, який за оренду такзваної «бані» заборгував місту зовсім інші суми. Крім того, депутати грозилися винести питання на сесію, яка, до речі, перенеслася з сьогодні на 30 серпня (як ви розумієте, це все — попередньо) Взагалі, дітей захищали всі, хто тільки міг.

Заступник голови ГФОП «Булава» Андрій Джунь заявив: в особистій розмові Павло Музика відкрито говорив про те, що справа дійсно лише в ставленні до організації. Мер пригадав, в тому числі, і допомогу «Булави» в зборі підписів про зняття депутатських повноважень з Валерія Пушкарьова.  Але ж, як всі розуміють, в результаті  постраждали діти.

Можливо, щоб надалі діти не ставали заручниками політичних ігрищ, тренерам і танцюристам  «Power Sector» час відокремитись від формування з охорони правопорядку  «Булава», з яким їх пов’язує лише здоровий спосіб життя та договір оренди в ЕБГ «Гармонія»? Адже талановиті діти ніяк не можуть бути членами формування, та й тренери такими на сьогодні не являються.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: