В Енергодарському НВК №6 відкрито сучасну медіатеку

Общество | 07:46, 2.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

1 лютого 2018 року міський голова Павло Музика, у рамках проведення виїзних оглядів навчальних закладів, відвідав ЕНВК «ЗНЗ І ступеня – ДНЗ» №6.
        У супроводі начальника управління освіти міської ради Світлани Букреєвої та директора Ірини Марієвої міський голова оглянув навчальні приміщення, разом з учнями на практиці перевірив нові ігрові методики навчання, а також відвідав медіатеку – кімнату для навчання та виховання дітей в ігровому форматі. Сучасне обладнання, настільні та розвиваючі ігри, книги та меблі для медіатеки було придбано за рахунок коштів обласного бюджету у розмірі 365 тисяч гривень. Коштів вистачило також на оснащення класної кімнати. Однак через протікання покрівлі під час зливи існує ризик затоплення приміщення медіатеки та коридору.

У зв’язку з відсутністю у 2017 році фінансування з міського бюджету у багатьох навчальних закладах  гостро стоїть питання щодо необхідності капітального ремонту покрівель. Кошти на проведення ремонтних робіт закладено до коригувань бюджету, які мають затвердити депутати Енергодарської міської ради.
Джерело: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: