В енергодарських пришкільних таборах відпочили та оздоровились 552 дитини

Общество | 22:37, 30.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

В Енергодарі завершили свою роботу пришкільні дитячі табори. З 1 до 20 червня 2018 року на базі енергодарських загальноосвітніх шкіл №2, №4 та №7 працювали пришкільні табори денного перебування, організовані управлінням освіти міської ради. Для юних енергодарців була організована насичена розважальна програма, спортивні та творчі квести, флешмоби, конкурси, екскурсії.  У складі пришкільного табору на базі ЕЗОШ №2 функціонував мовний дитячий табір: для його вихованців проводилися уроки англійської мови.
За підсумками анкетування, проведеного серед батьків школярів, пришкільні табори продовжують користуватися попитом. До того ж, відповідно до рішення виконавчого комітету, батьки сплачували тільки 60% вартості харчування дитини у таборі, інші витрати компенсовано з міського бюджету.

Протягом двох змін — з 1 до 29 червня та з 2 до 27 липня — на базі ЕНВК №6 працював пришкільний оздоровчий табір «Посмішка» для дітей працівників ВП «Запорізька АЕС». Організаторами пришкільного табору є управління освіти Енергодарської міської ради та первинна профспілкова організація ВП «Запорізька АЕС».

Загалом, у пришкільних таборах протягом червня-липня відпочили та оздоровились 552 дитини, з них 75 – діти пільгових категорій.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: