В Енергодарі згадали жертв СНІД

IMG_5665

Щороку Енергодарським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться заходи до Дня пам’яті людей, померлих від СНІДу, метою яких є привернення уваги жителів міста до цієї проблеми.

IMG_5663
19 травня 2017 року на базі Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 проведено інформаційно-просвітницьку акцію «Знай! Пам’ятай! Живи!». Спеціалісти та волонтери ЦСССДМ розповсюдили серед учнів червону стрічку – один з символів солідарності з людьми, які постраждали від страшної хвороби. Акцією охоплено 300 учнів.

 

IMG_5656

З членами 22 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, за місцем проживання були проведені бесіди з теми: «Що ти маєш знати про ВІЛ/СНІД». Фахівці  розповсюджували серед клієнтів інформаційні буклети та акцентували увагу на  необхідності ведення здорового способу життя.

У ході акції енергодарцям повідомили про можливість пройти анонімне обстеження на ВІЛ у мобільній амбулаторії благодійного фонду «Сподівання», яка перебуватиме в Енергодарі 8 червня 2017 року.

Джерело: сайт міської ради

 

Категория: Общество
comments powered by HyperComments
Погода
Погода в Энергодаре

влажность:

давление:

ветер: