В Енергодарі затвердили Комплексний план основних заходів профілактики та боротьби зі сказом на 2018-2022 роки

Общество | 12:38, 9.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

8 лютого 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань виконавчих органів ради Яни Дабіжі відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Енергодарській міській раді.
На порядку денному було розглянуто питання про посилення заходів щодо профілактики та боротьби зі сказом та затвердження Комплексного плану основних заходів профілактики та боротьби зі сказом у місті Енергодарі на 2018-2022 роки.

Присутні заслухали інформацію заступника голови Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, виконувача обов’язків начальника районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Олени Забігайло про епізоотичну та епідемічну ситуацію щодо сказу на території міста Енергодара та заходи, які вживаються для профілактики і ліквідації цього захворювання.

У місті Енергодарі протягом 2017 року не було зареєстровано жодного випадку захворювання на сказ серед домашніх тварин. Втім, ситуація потребує комплексного здійснення антирабічних заходів усіма профільними службами. Минулого року у місті щепленням проти сказу було охоплено 1516 собак та 420  котів. Члени комісії затвердили Комплексний план основних заходів профілактики та боротьби зі сказом у місті Енергодарі на 2018-2022 роки, який включає в себе організаційні та профілактичні заходи, а також заходи щодо ліквідації захворювання.
 За результатами засідання комісією було вирішено Кам’янсько-Дніпровському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області забезпечити виконання у повному обсязі планів проведення профілактичних щеплень собак і котів проти сказу в місті Енергодарі та господарствах незалежно від форм власності. Також комісією прийнято рішення зобов’язати керівників підприємств, установ та організацій міста забезпечити виконання заходів, передбачених Комплексним планом, а також при підготовці бюджетних запитів передбачати кошти на придбання антирабічної вакцини, необхідного обладнання для функціонування бригад з відлову безпритульних тварин, а також розглянути питання щодо створення притулку для безпритульних тварин.
Джерело: сайт Енергодарської міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: