В Енергодарі відбувся конкурс «Пісня з фонограмою»

Общество | 16:24, 19.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 19 травня, вихованці дитячої музичної школи боролися за Гран-Прі у конкурсі «Пісня з фонограмою». У залі зібралося багато прихильників естрадної музики. Підтримати дітей прийшли їх батьки, бабусі і дідусі, брати та сестри, друзі.

У конкурсі взяли участь 28 юних вокалістів у чотирьох вікових групах. Їх виступи оцінювали журі, серед яких були професійні співаки.

Діти співали про різне: кохання і дружбу, мрії та дитинство. Деяким артистам вдалося розчулити глядачів до сліз.

Учасники конкурсу розповіли, готувалися до нього заздалегідь – приблизно 2 місяці. Пісні обирали самі, що і є фішкою цього конкурсу. На заході прозвучало багато пісень українських виконавців.

Місця переможців в цьому конкурсі розподілили так:

І вікова група (5-7 років ): ІІІ місце отримав Лев Афанасьєв.

ІІ вікова група ( 8-10років) : приз «Надія» отримали Стефанія Бабанська та Маргарита Пащенко;  ІІІ місце зайняла Дар’я Дятлова; ІІ місце розділили Карина Химченко, Єва Нємєчкіна та Марія Гурак; І місце у цій віковій категорії за Анастасією Гнєдаш та Анастасією Педановою.

ІІІ вікова група( 11-13р.): Приз «Надія» отримали Єлізавєта Желновак та Уляна Філатова; ІІІ місце посіли Поліна Булдакова, Ангеліна Фаніна, Марина Вартанян, Софія Мітіна; І місце за Таісією Солощенко, Поліною Тендеренко, Стефанією Щелкуновою.

IV вікова група (14-17 р.): ІІІ місце розділили між собою Федір Борисов та Марк Іваненко; ІІ місце – Ганна Андрух, Софія Байбара, Ганна Фінкевич, Аліна Ляшко, Софія Почтарьова; І місце посіли Катерина Хоролець та Поліна Криворучко.

Гран- Прі завоювала Анастасія Паламарь ( ІІІ вікова група), виконавши пісню «Човен» з репертуару групи «Один в каное».

Вітаємо переможців! Так тримати!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: