В Енергодарі відбулося розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями з призначення управителя багатоквартирних будинків

Общество | 17:07, 22.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 22 травня, у виконавчому комітеті під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради І.Курді відбулося засідання конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирних будинків у м.Енергодарі. До комісії надійшло 6 конкурсних пропозицій від господарюючих суб’єктів: ТОВ “Керуюча компанія “Шахтарська” (м. Дніпрорудний), ТОВ “Керуюча компанія “Днепросервіс” (м. Дніпрорудний), ТОВ “Керуюча компанія “Моє місто” (м. Дніпрорудний), ТОВ “Місто для людей Енергодар”, комунальне підприємство “Підприємство комунальної власності” Енергодарської міської ради та ФОП Хоролець С.В. (м. Енергодар).

Згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 №150 розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями було проведено у наступний день після закінчення строку їх подання на засіданні конкурсної комісії в присутності учасників конкурсу, що подали конкурсні пропозиції, або уповноважених ними осіб.

Під час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями комісія перевірила наявність чи відсутність усіх необхідних документів, передбачених конкурсною документацією, а також оголосила найменування та місцезнаходження кожного учасника конкурсу, ціну пропозиції щодо кожного багатоквартирного будинку, що входить до об’єкта конкурсу.

Усі відомості щодо розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями були внесені до протоколу засідання конкурсної комісії.

 На засіданні комісії перевірялася лише наявність документації. Особлива увага була приділена належному стану поданих документів: чи були документи прошиті, опечатані та скріплені печаткою. У наступні 10 днів комісією буде оцінено зміст поданих документів.  Протягом цього часу кожний член комісії матиме змогу особисто перевірити їх зміст та внести свої зауваження під час наступного засідання конкурсної комісії.

Основним критерієм під час оцінювання є найнижча ціна послуги. Після того як комісія прийме рішення про результати проведення конкурсу проект відповідного рішення буде винесено на розгляд виконавчого комітету міської ради.

Джерело: сайт міськради

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: