В Енергодарі відбудеться ярмарок проектів, наданих для участі у громадському бюджеті

Общество | 17:29, 20.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

 

20 серпня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулося засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету у місті Енергодарі.
У ході засідання було розглянуто та обговорено проекти, які надійшли для участі у Громадському бюджеті, зокрема, ті, які були направлені на доопрацювання та уточнення. Члени ради заслухали авторів тих проектів, які потребували коригувань, перевірили їх на відповідність умовам участі у громадському бюджеті.
Всього для участі у громадському бюджеті міста Енергодара надійшло 37 проектів, переважна більшість з яких стосуються облаштування спортивних та дитячих майданчиків, зон відпочинку, благоустрою міста.
Перелік проектів, які отримають позитивну оцінку та будуть допущені до голосування, буде затверджено 22 серпня, на черговому засіданні Координаційної ради.
У рамках промоційної кампанії 30 серпня у фойє МПК «Сучасник» відбудеться «Ярмарок проектів», під час якого ініціатори проектів презентують жителям міста свої ідеї.
Голосування за кращі проекти розпочнеться 1 вересня на електронній платформі Громадського бюджету м.Енергодара http://en-budget.e-dem.in.ua

Джерело сайт міської ради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: