В Енергодарі сприятимуть створенню ОСББ — фінансово теж

Общество | 09:21, 22.10.2016
 Поделиться

Поделиться в

Під час останнього засідання виконкому, що відбулося 20 жовтня, було розглянуте додаткове питання про  погодження проекту змін до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства, об’єктів благоустрою, дорожнього господарства міста на 2016-2018 роки.

Як повідомив виконувач обов’язків начальника управління комунальної власності міської ради Володимир Дмитренко,  програму доповнено завданням щодо сприяння створенню та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м.Енергодарі на 2016-2018 роки. У проекті передбачено виділення коштів для проведення навчань, тренінгів, семінарів щодо створення та діяльності ОСББ, підвищення кваліфікації працівників управління комунальної власності та голів правління ОСББ у галузі впровадження нових форм управління житловим фондом, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо створення та діяльності ОСББ, виготовлення посібників, довідників.

А також — співфінансування діяльності ОСББ щодо виготовлення втраченої технічної документації на багатоквартирні житлові будинки, у яких створено ОСББ та співфінансування першого капітального ремонту житлового будинку після створення в ньому ОСББ. Серед членів виконкому виникла дискусія щодо доцільності фінансування виготовлення втраченої документації — пролунала пропозиція розшукати винних у тому, що вона втрачена, і змусити оплатити відновлення за власний кошт.

На жаль, більшість членів виконкому, в тому числі — і керівник юруправління Дмитро Поліщук, ввважають це неможливим.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: