В Енергодарі розпочав роботу сервісний центр МВС

Общество | 18:21, 26.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2015р. №889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ» утворено Головний сервісний центр МВС, як міжрегіональний територіальний орган МВС (ГСЦ МВС). Крім цього постановою Уряду утворено 26 територіальних органів з надання сервісних центрів МВС – регіональні сервісні центри МВС (РСЦ МВС), до складу яких входить 150 територіальних сервісних центрів МВС (ТСЦ МВС).
    Головний сервісний центр МВС знаходиться за адресою: вул. Лук’янівська, 62, м .Київ, 04071 (контактний телефон для консультацій громадян (044) 290 19 88, офіційний веб-сайт ГСЦ МВС hsc.gov.ua містить контакти всіх територіальних органів з надання сервісних послуг МВС).
    На території Запорізької області функціонує Регіональний сервісний центр МВС у Запорізькій області за адресою: вул. Незалежної України, 57, м. Запоріжжя, 69035 (контактний телефон для консультації громадян (061) 224 30 04, електронна пошта info_zpr@hsc.gov.ua) та 7 територіальних сервісних центрів МВС.
ТСЦ МВС м.Енергодар знаходиться за адресою: пр.Будівельників, 21, телефон для довідок (6139) 3 12 41, електронна пошта tsc2346@zpr.hsc.gov.ua      
                                                                                                                      Основними послугами, що надаються ТСЦ МВС є:
 — видача та обмін національного та міжнародного посвідчень водія;
— реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;
— видача та зберігання номерних знаків транспортних засобів;
— оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів;
— видача довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України.
    Отримати необхідну та актуальну інформацію стосовно послуг сервісних центрів МВС громадяни можуть на сайтах Головного (http://hsc.gov.ua/) та Регіонального у Запорізькій області (http://zpr.hsc.gov.ua/) сервісних центрів МВС, а також на офіційних сторінках у соціальній мережі Facebook Головного (https://www.facebook.com/hsc.gov.ua/) та Регіонального у Запорізькій області (https://www.facebook.com/zmizpr/) сервісних центрів МВС.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: