В Енергодарі пройшли змагання «Барви пам’яті»

Общество | 19:05, 8.05.2017
 Поделиться

Поделиться в


З 06 по 08 травня в місті Енергодар проходять Всеукраїнські національно-патріотичні збір-змагання «Барви пам’яті». До складу учасників входять діти та молодь віком від 2 до 18 років, а також дорослі, їх викладачі. Цього року на змагання приїхало 5 команд з різних куточків України.

 

Протягом цих днів для дітей проходять заняття з тактичної медицини, стрільби із лука, основ спортивного орієнтування, стрільби з пневматичного страйкбольної зброї, основ туризму і техніки виживання.

З метою попередження загибелі та травмування дітей, навчання їх правилам безпечної життєдіяльності та поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій, 08 травня до заходу долучились рятувальники 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.

Дітям продемонстровано аварійно-рятувальний автомобіль, який є на озброєнні частини, ознайомили із спеціальним рятувальним обладнанням, яке використовується під час ліквідації різних надзвичайних подій та продемонстрували гасіння умовної пожежі. Саме це і викликало найбільшу цікавість у дітей.

Також, цікаво й доступно рятувальники розповіли про свою роботу, про причини і наслідки загоряння, про засоби гасіння вогню, правила поведінки у задимленому приміщенні, способи евакуації з нього, про те, як правильно діяти у разі виникнення пожежі.

Дітлахам дуже сподобалось та кожен з них поспішав сфотографуватись  з рятувальниками на згадку про зустріч

Джерело: сайт ДСНС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: