В Енергодарі проходить семінар для художників всієї області

Общество | 13:59, 25.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

50 представників шкіл естетичного виховання — директори та викладачі — всієї Запорізької області прибули в Енергодар, де на базі ДХШ проходить низка заходів: семінар, майстер- класи, виставки, а головне — конкурс робіт «Добрий театр».

Кожний навчальний заклад надав по 25 робіт, які розділені за номінаціями та віковими категоріями авторів. Сьогодні колегія суддів відібрала найкращі, а вже завтра у виставковому залі на Набережній відбудеться презентація та нагородження переможців.

Ірина Черноляхова, директор ДХШ, відзначила, що семінар кожного разу збирає все більше учасників. Крім того, розширюється географія: так, цього разу в Енергодар прибули представники Херсонського вишу, де викладають дизайн. Звісно, це було дуже цікаво енергодарським художникам!

Хоча, на жаль, фестиваль «Добрий театр» не проводиться, але без вистави гості не залишуться: сьогодні ввечері художники відвідають МПК «Сучасник», де артисти народного театру під керівництвом Михайла Ізосімова даватимуть «Женітьбу».

Ірина Черноляхова запрошує енергодарців відвідати і сьогоднішню виставу, і завтра — презентацію найкращих дитячих робіт.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: