ЕМАН проводить конференцію юних науковців

Общество | 16:01, 23.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні на базі ЕЗОШ №4та багатопрофільного ліцею Енергодарська мала академія наук учнівської молоді проводить міський етап науково-практичної конференції учнівської молоді. В цьому році захід проводиться у 18-й раз, в ньому беруть участь 58 членів ЕМАН, з них 30 — дебютанти і написали наукову роботу вперше.

Взагалі конкурс-захист наукових робіт є Всеукраїнським. Талановиті діти можуть обрати один з 12 напрямків, в якому можна проводити дослідження. В Енергодарській малій академії наук представлені всі.

Енергодарські юні науковці надали роботи на розгляд у 34 секціях.

За традицією, безпосередньо захисту робіт передувала урочиста частина — в актовій залі лунали слова підтримки та привітань від влади, науково-методичного центра, управління освіти. На свято  запросили помічників та друзів — представників Запорізької АЕС, малого бізнесу.

До складу журі ввійшли в.о.начальника управління освіти Олена Ржевська, директор ЕІДМУ ім. Р. Хеноха Володимир Ткаченко, фахівці НМЦ, ЗАЕС, УО, та вперше — підприємці.

Оцінювати роботи наших учнів з Запоріжжя завжди приїздять викладачі Запорізького національного університету, вони ж надають науковий супровід на всіх етапах роботи.

За результатими міського етапа будуть обрані учасники обласної науково-практичної конференції.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: