В Енергодарі продовжують працювати над розробкою бренду міста

Общество | 16:00, 20.03.2018
 Поделиться

Поделиться в

20 березня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулася зустріч представників міжнародного проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) з членами комісії з розроблення та впровадження маркетингової стратегії міста.

          Участь у заході взяли консультанти Проекту ПРОМІС — доцент кафедри зв’язків з громадськістю Національного університету Києво-Могилянської Академії, кандидат соціологічних наук Дмитро Коник та журналіст Андрій Сусленко, працівники виконавчого комітету, представники місцевих ЗМІ, громадські активісти. 

         У формі дискусії члени робочої групи поспілкувалися про механізми взаємодії представників влади зі ЗМІ, обговорили джерела отримання інформації жителями міста та шляхи висвітлення діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. У ході обговорень було відзначено, що з боку міської влади налагоджено різні форми взаємодії з громадськістю, зокрема, інформування через офіційний веб-сайт, розповсюдження інформації через соціальні мережі, робота веб-платформи “Відкрите місто”, запровадження системи електронних петицій, функціонування при виконавчому комітеті консультативно-дорадчого органу – Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства.

        Що стосується розвитку міста та визначення іміджевих ресурсів, які можна використати для створення позитивного образу Енергодара, члени робочої групи назвали статус міста-супутника найкрупніших енергетичних гігантів – ВП «Запорізька АЕС» та ДТЕК Запорізька ТЕС, молодий вік енергодарців, спроможність міста, високий рівень заробітної плати. Серед проблемних питань – монопрофільність міста, недостатньо розвинена інфраструктура,  політична нестабільність у міській раді, проблеми із реформуванням житлово-комунальної галузі та низький рівень якості медичного обслуговування. 

        За підсумками засідання було наголошено на необхідності створення його привабливого іміджу, зокрема, шляхом розробки комунікаційної стратегії міста, мета якої  — формування ефективної інформаційної взаємодії органів влади із жителями міста та ЗМІ. 

Джерело: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: