В Енергодарі продовжується робота щодо створення комфортних умов для людей з обмеженими можливостями

Общество | 07:21, 24.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 23 травня, відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Члени комітету заслухали звіти відповідальних виконавців про виконання протокольних завдань засідання комітету від 21.03.2018 №1. Про роботу, проведену у даному напрямку, доповіли представники КП “ПКВ”,   управління освіти, МПК «Сучасник» та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді тощо.
В ході засідання обговорено виконання Детального плану облаштування об’єктів житлового, громадського та іншого призначення щодо забезпечення безперешкодного доступу до них людей з обмеженими фізичними можливостями на 2018 рік.

На сьогодні проведено два тендери щодо встановлення пандусів з поручнями у ЕБГ “Гармонія” та ЕНВК №5. Планується провести ще один тендер також щодо встановлення пандусу у ЕНВК №1. Вирішено активізувати роботу з питання обладнання всіх світлофорів у місті звуковою сигналізацією. У поточному році з метою створення комфортних умов для енергодарців, які мають фізичні вади планується облаштувати МПК «Сучасник» пандусами з поручнями. 
Одноголосно підтримано питання щодо включення до Детального плану на 2018 рік адреси вул.Курчатова, 12, четвертий під’їзд та облаштувати його необхідним допоміжним пристроєм для вільного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями.
З метою підведення попередніх підсумків проведеної роботи наступне засідання комітету планується провести у липні поточного року.
Джерело: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: