В Енергодарі продовжує діяти програма «теплих кредитів»

Общество | 10:28, 16.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

У місті Енергодарі продовжує діяти Програма стимулювання населення м.Енергодара до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого для придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів на 2018-2020 роки, затверджена рішенням Енергодарської міської ради від 26.12.2018 №6, метою якої є забезпечення ефективного використання та збереження енергоресурсів, заощадження коштів населення.
        
Програма користується великим попитом серед населення. За 2015-2017 роки з міського бюджету було відшкодовано частку суми кредиту 613 особам на загальну суму 2 млн. 638 тис.грн.
Програмою передбачено відшкодування частини суми кредиту отриманого на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів:
— радіаторів водяної системи опалення, регуляторів температури повітря (в тому числі автоматичних) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
— вузлів обліку води (гарячої, холодної) та теплової енергії, зокрема засобів вимірювальної техніки (приладів обліку, лічильників) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
— багатозонних (багатотарифних) приладів обліку електричної енергії (лічильників активної електричної енергії) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них;
— світлопрозорих конструкцій з енергозберігаючим склом (крім однокамерних), у тому числі вікон та балконних дверей, та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них.
Розмір відшкодування:
для фізичних осіб – 30%, але не більш як 8 000 грн.;
для осіб, які отримують житлову субсидію – 65% суми кредиту, але не більш як 14 000 грн.
Зазначаємо, що міська програма розроблена у рамках Урядової програми «теплих кредитів». Однак у державному бюджеті на 2018 рік не передбачено кошти на стимулювання населення, яке проживає у квартирах багатоквартирних будинків.
 
Де можна отримати кредит:
АТ «Державний ощадний банк України», (вул.Центральна,4, тел.6-36-62),
ПАТ АБ «Укргазбанк», (вул.Курчатова 31, тел.4-18-81).
За більш детальною інформацією звертатись до управління економіки міської ради, каб.602, 607, тел. 6-57-54, 3-31-35.
Джерело: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: