В Енергодарі презентували проекти співпраці з ЄС

Общество | 22:20, 3.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 3 травня, у виконкомі в рамках інформаційної кампанії відбулася зустріч -презентація представників ЄС з громадськістю. Менеджер інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» Ірина Широкова розповіла присутнім про партнерство України з ЄС, наголосивши на тому, що основним інструментом зближення України та Євросоюзу є Угода про асоціацію, яка містить положення про всеохоплюючу зону вільної торгівлі. Це сприяє розвитку тісніших політичних відносин, сильніших економічних взаємозв’язків.

Ірина Широкова презентувала присутнім проекти та можливості співпраці з ЄС –освітні, інформаційні, культурні та бізнес –проекти (Erasmus +, EU4Business, Horizon 2020 та інші). Скориставшись ними можна відкрити  для себе нові можливості.

Зазначимо, що людей у конференц-залі виконкому зібралося небагато, більшість – працівники місцевого самоврядування. Але були і представники громадських організацій.  Наприклад, голова Координаційної Ради Уляна Коробчук зацікавилася створенням інформаційного центру ЄС на базі інституту ім. Р. Хеноха. Деякі учасники зустрічі наголосили на тому, що обов’язково візьмуть участь у конкурсі грантів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: