В Енергодарі працюють над впровадженням Громадського бюджету

Общество | 08:32, 8.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Нагадаємо, 12 квітня на позачерговій сесії депутати міськради підтримали рішення про впровадження в нашому місті громадського бюджету.

7 травня у виконкомі відбулося засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету в Енергодарі. Головним завданням якого було затвердити етапи впровадження ГБ на 2018 р.

Так, найближчим часом ГО «Агенція місцевого розвитку» проведе для енергодарців навчальні семінари з цієї теми та проведе інші інформаційні кампанії. Про розклад семінарів ми повідомимо трохи пізніше.

Що стосується подання проектів, зробити це можна буде протягом місяця – з 1 по 30 червня. Роботи будуть прийматися як в електронному, так і в паперовому вигляді. Перевіряти та оцінювати подані проекти планують до 23 серпня. Після чого на сайті міськради має з’явитися перелік тих, які будуть допущені до голосування. Мешканці Енергодара зможуть проголосувати за проекти, що сподобались, на сайті міськради та у Центральній бібліотеці. Після чого буде проведена робота щодо реалізації проектів –переможців.

Активіст та засновник вільного простору Фридом Віктор Бучнєв наголосив на тому, що не всі бажаючи зможуть потрапити на семінари. Він запропонував записати на відео тренінги, та викласти їх до мережі Інтернет. Ця пропозиція була підтримана членами Координаційної ради.

Увага, нам цікава ваша думка!

Чи плануєте ви взяти участь в конкурсі проектів для вирішення проблем Енергодара?

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: