В Енергодарі працюють над розрахунками прибудинкової території

Общество | 16:23, 21.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

Про це стало відомо сьогодні, 21 червня, на засіданні виконкому.  Як виявилося, працівники БТІ ще з квітня займаються розрахунками прибудинкової території. На ці роботи сесією міськради було виділено трохи більше 608 тис. грн. На сьогоднішній день визначено склад прилеглої території 1-4 мікрорайонів нашого міста.

Члени виконкому Тетяна Баляба та Микола Захаров не впевнені, що дані роботи проведені якісно і виконані розрахунки відповідають дійсності. Хоча б тому, що, додатки до проекту рішення були на руках лише у міського голови. На питання членів виконкому, де можна побачити дані, Павло Музика порадив зайти на сайт міськради. Така відповідь обурила Тетяну Балябу, адже вона неодноразово зауважувала  на тому, що деякі питання виконкому намагаються «протягнути по –швидкому».

Обчислюванням прибудинкової території займається КП «БТІ». Як пояснила директор КП, обчислювання робили опираючись на топографічну зйомку Київського науково-дослідного інституту. Також використовувались дані житлового фонду, які були накопичені з 1991 року.

Через те, що робота КП «БТІ» ще не завершена і члени виконкому не можуть перевірити правильність розрахунків, Тетяна Баляба запропонувала перенести це питання на наступне засідання.

Натомість ретельно розглянули детальний план території району 10-а, призначеного під житлову забудову для учасників бойових дій. Віра Знахуренко провела презентацію проекту від київських розробників. Нагадаємо, на даній ділянці планується виділити 93 ділянки розміром у 0, 1 гектара – це під забудову, а ще враховані вулиці, дороги та площа. Члени виконкому даний проект підтримали.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: