В Енергодарі побував обласний прокурор

Общество | 14:03, 31.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

31 травня в Енергодарській місцевій прокуратурі проходив прийом громадян прокурорм Запорізької області Валерієм Романовим. Після цього відбулася пресконференція. В першу чергу прокурор зазаначив, що відвідувачів було набагато менше: «В цьому заслуга керівника місцевої прокуратури — робота налагоджена так, що жоден високий чиновник, який приїздить, не отримаує скарг»

прокурор 2.00_00_00_00.неподвижное изображение002

На запитання журналістів відповіді були узагальненими, адже в більшій частині випадків розслідування тривають. Наприклад, щодо ситуації на комунальному підприємстві ПКВ. За словами Валерія Романова, розслідування економічних злочинів вимагає багатьох експертиз та інших дій. Але головне, що кримінальні провадження розпочато, дані про них внесені в ЄДРР, тож залишається чекати логічного завершення та законних рішень.

Цікаво було дізнатися про те, які запобіжні заходи діють у випадках з Іваном Морщавкою та Валерієм Пушкарьовим та чи можуть вони відвідувати сесії. Позиція прокурора області така: поки триває розслідування, діє презумпція невинуватості. А щодо можливості відвідувати залу засідань — то це можливо. Взагалі, вирішення таких питань має відбуватись виключно між підсудним та суддею.

Продовжують працювати експерти у таких справах як загибель Романа Ткачука, що впав з даху під час ремонту минулого літа та вбивство матір*ю своєї доньки. На жаль, справа молодого чоловіка затягується, а експертизи потребують багато часу. Світлана Шелевейстер зараз під вартою, на неї також чекають експертизи, в тому числі — психіатрична.

На запитання про роботу в місті точок продажу так званих лотерей прокурор заявив таке: «Правоохоронці активно працюють — виявляють, вилучають, розслідують»

На жаль, конкретних відповідей на питання, які турбують не лише журналістів, а й всіх енергодарців, поки що нема ані в прокурора, ані в природі – тривають розслідування та суди. Сподіваємось, що ситуація під контролем.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: