В Енергодарі планують придбати спеціальне обладнання для точного виявлення пошкоджень електромереж

Общество | 12:43, 28.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

27 серпня 2018 року міський голова Павло Музика провів прийом громадян з особистих питань. Більшість звернень стосувалися вирішення житлових питань та надання матеріальної допомоги на лікування.
У ході прийому до міського голови звернулися жителі будинку на вулиці Молодіжній, 19. З ранку суботи, 25 серпня, мешканці залишилися без електроенергії через аварійне пошкодження кабелю. До роботи були залучені працівники КП «Підприємство комунальної власності», а також спеціальні лабораторії ВП «Запорізька АЕС» і ДТЕК Запорізька ТЕС для з’ясування точного місця пошкодження електрокабелю. Після його визначення з ранку понеділка комунальники розпочали ремонтні роботи. Електропостачання у будинку на вулиці Молодіжній, 19 було повністю відновлене наприкінці дня 27 серпня, о 22.00 .

Павло Музика повідомив, що причиною пориву кабелю може бути його зношений стан і потужне навантаження на електромережу. Застарілий стан мереж у житлових будинках в майбутньому може призвести до виникнення аналогічних аварійних відключень. Для того, щоб мати можливість оперативно виявляти і усувати пошкодження мереж без залучення спецтехніки ВП ЗАЕС і ЗаТЕС, виникла потреба у закупівлі для міста відповідного лабораторного обладнання, яке дозволить виявити пошкодження з точністю до метра. Питання про придбання такої лабораторії планується винести на розгляд депутатів міської ради.

Крім того, Павло Музика повідомив, що найближчим часом планується провести робочу нараду з питання організації належного прийому та відпрацювання заявок енергодарців компанією ТОВ «Місто для людей Енергодар» і КП «Підприємство комунальної власності».
Джерело: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: