В Енергодарі курси цивільного захисту та безпеки життєдіяльності відсвяткували 30-річчя

Общество | 12:07, 18.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

15 грудня Енергодарські міські курси ІІІ категорії Науково-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області відзначили свій 30-річний ювілей. На урочистий захід з цієї нагоди запросили начальника управління організації заходів з ЦЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Олексія Дунаєва, завідувача обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області Юрія Могілевця, заступника начальника центру з навчальної та ВР Олексія Арнаутова, начальника 1-ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Віталія Трояна та інших поважних гостей.

На початку заходу, завідувач міських курсів Олександр Кривопуск, розповів усім присутнім історію створення курсів, їх основні завдання, напрямки діяльності та зауважив: «Міські курси цивільного захисту та безпеки життєдіяльності – це наполеглива праця багатьох поколінь методистів, викладачів, майстрів виробничого процесу. За ці роки наші фахівці зробили дуже багато, але попереду ще більше перспектив та наполегливої роботи».

«Вже більше десяти років на курсах працює незмінний висококваліфікований, досвідчений персонал, за плечима у якого багатий досвід роботи. Це майстри виробничого навчання – Олександр Кривопуск, Анатолій Ситник та В’ячеслав Соляник. У цьому році колектив поповнився  ще одним фахівцем, ним став Павло Кісіль. Усі вони сумлінно виконують свої обов’язки» — наголосив Олексій Арнаутов.

З привітаннями до гостей звернулись освітяни міста Енергодар,  побажали колективу Енергодарських Курсів ЦЗ успіхів, творчої наснаги, подальшого підвищення педагогічної майстерності.

Після урочистостей фахівці курсів провели для гостей пізнавальну екскурсію по навчально-методичним кабінетам та детально ознайомили з процесом навчання населення з питань цивільного захисту.

Джерело: сайт ДСНС України в Запорізькій області

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: