В Енергодарі хочуть забезпечити людям з інвалідністю доступ до всіх об’єктів інфраструктури

Общество | 10:53, 2.02.2017
 Поделиться

Поделиться в

Про засідання, присвячене цьому питанню, пише сайт міської ради.

1 лютого 2017 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василя Разводова відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.  

IMG_5787

Члени комітету розглянули проект Детального плану облаштування об’єктів житлового, громадського та іншого призначення щодо забезпечення безперешкодного доступу до них людей з обмеженими фізичними можливостями на 2017 рік та обговорили заходи, передбачені ним протягом року. Серед них — встановлення 21 пандуса на об’єктах житлового призначення, пониження бордюрного каменю, облаштування з’їздів на пішохідних переходах. Також, з метою створення комфортних умов для енергодарців, які мають вади здоров’я, планується обладнати всі світлофори на вулицях та перехрестях міста звуковою та світловою сигналізацією.

 Василь Разводов нагадав про заплановану на 2017 рік реалізації проекту реконструкції вулиці Української, яка дозволить створити зручні умови для пересування пішоходів та автомобільного транспорту, а також наголосив на необхідності активізувати роботу щодо облаштування пандусами не тільки житлових будинків, але й комунальних закладів, установ та підприємств міста, аби спростити доступ до них особам, які мають інвалідність. 

15590213_1734575316861626_1192595290338655225_n

Сподіваємось, що під час реалізації всіх цих серйозних намірів будуть враховані помилки, допущені в минулому. Наприклад, про одну з них писало видання  «Мы и наше время» наприкінці минулого року: «пандус» не завжди дорівнює  «доступ»  На жаль.

Можливо, в комісії, які розглядають питання забезпечення необхідним комфортом людей з інвалідністю, варто запрошувати і  таких людей також —  в якості експертів?

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: