В Енергодарі готуються до проведення конкурсу на керуючу компанію

Общество | 10:05, 1.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

 Напередодні, на засіданні виконавчого комітету Енергодарської міської ради було розглянуто питання про внесення змін до складу конкурсної комісії з призначення керуючої компанії багатоквартирних будинків в Енергодарі.
        Як відомо, у 2015 році було прийнято Закон України №417-VII «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», згідно з яким з 1 липня 2018 року всі багатоквартирні будинки переходять у власне управління. Для тих будинків, які не визначились з формою власності і не обрали управителя, керуючу компанію буде призначено міською владою за підсумками проведення конкурсу. У багатьох містах України вже створені і успішно функціонують керуючі компанії різної форми власності, які взяли на себе утримання багатоквартирних будинків.

Комісії доручено до 1 березня 2018 року розробити конкурсну документацію, яку буде винесено на затвердження виконавчого комітету. Перемогти у конкурсі можуть як дві різні керуючі компанії, так і одна, яка буде готова обслуговувати всі будинки в Енергодарі. Після цього компанія-переможець розпочне роботу над укладенням договорів з жителями міста згідно з переліком необхідних послуг, прописаних у конкурсній документації.

Міська влада зі свого боку не тільки проводить конкурсний відбір керівників компаній, але і після укладення договорів бере на себе контроль за якістю наданих населенню послуг. Мінімальний термін укладення договору з компанією — один рік. За цей період енергодарці і міська влада зможуть оцінити якість роботи керуючої компанії, що стане підставою для продовження її роботи або розірвання договору. Всі ці положення будуть прописані у конкурсній документації та умовах договору.

Що стосується ОСББ, їх мешканці мають право самостійно обирати виконавця послуг. Якщо власники цих будинків вчасно не визначаться з формою ведення господарства, їм також буде призначено керуючу компанію. З керівниками діючих ОСББ та тих, які перебувають у процесі реєстрації, проведено консультації і роз’яснення з даного питання.
Джерело: сайт Енергодарської міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: