В Енергодарі будуть боротися з амброзією

Общество | 20:25, 19.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

19 червня у виконавчому комітеті міської ради відбулося перше засідання робочої групи з питань боротьби з карантинними рослинами.
З метою попередження виникнення алергічних захворювань населення міста Енергодара у зв’язку з цвітінням карантинних рослин та бур’яну було видане розпорядження міського голови від 12.06.2018 № 198-р «Про проведення комплексу заходів щодо боротьби з карантинними рослинами, бур’янами та несвоєчасним покосом трав у 2018 році». Розпорядженням затверджено План заходів щодо локалізації та ліквідації карантинних рослин та бур’янів на території міста протягом вегетаційного періоду (червень-жовтень), створено робочу групу та закріплено території міста за підприємствами та організаціями для знищення вогнищ карантинних рослин та бур’янів.

Під час засідання обговорено питання щодо методів боротьби з небезпечними рослинами. Вирішено використовувати механічний метод – систематичне (3-4 рази) скошування рослин амброзії з початку вегетації (квітень-травень) до цвітіння (кінець липня – початок серпня) або виривання з корінням. Інші методи боротьби в умовах міста не доцільні. Також розглянуто питання щодо проведення щомісячних рейдів-перевірок по виявленню вогнищ та знищенню карантинних рослин. Члени робочої групи доповіли, що обстеження внутрішньо квартальної території проводиться постійно і при виявленні вогнищ карантинних бур’янів, небезпечні рослини ліквідовуються.

Джерело: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: