В дитсадку №13 розбився ртутний термометр: що робити?

Общество | 11:14, 30.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

На базі дитсадку №13 «Золота рибка» було проведено спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту. Відпрацьовували дії під час надзвичайної ситуації – виявлення ртуті в рамках Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини. Ввідна частина: «При проведені термометрії дитини у групі розбито ртутного градусника». Під час тренування вихователі спільно з рятувальниками відпрацювали дії під час повідомлення про виявлення ртуті.

01

Вихователі евакуювали дітей з приміщення, обмежили доступ до нього та викликали рятувальників. На допомогу виїхав черговий караул 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області. Прибувши на місце події, рятувальники за допомогою демеркуризаційної валізи здійснили збір небезпечної речовини та провели санітарну обробку приміщення, де розбився градусник.

Дані тренування є складовою частиною кущового семінару з керівниками і спеціалістами управління освіти, керівниками закладів освіти міста, керівниками методичних об’єднань і працівниками закладів, які відповідають за безпеку життєдіяльності із залученням працівників 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, начальника Олега Панасенка та начальника управління освіти Світлани Букреєвої.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: