В чому ми гірші, а в чому кращі? Як виглядає Енергодар в порівнянні з іншими містами області

Общество | 21:11, 6.09.2016
 Поделиться

Поделиться в

Запорізькою ОГА було визначено рівень розвитку міст і районів області.Рейтинг визначався за підсумками січня-червня 2016 року.

Так, в Енергодарі обсяг реалізованої промислової продукції зріс всього на 9,8%. Нижче тільки в Бердянську — на 2,3%.

За підсумками січня-червня 2016 року рівень виконання доходів загального фонду місцевих бюджетів, затверджених органами місцевого самоврядування річних показників, склав в Енергодарі 69,3 %, що є найвищим показником. За оцінкою результатів діяльності за напрямом «державні фінанси» лідером також став Енергодар, проте сусідній Кам’янсько-Дніпровський район за цим показником зайняв останнє місце в області.

Середньомісячна заробітна плата по області за січень-червень 2016 року склала 4766 грн. (5 місце серед регіонів України). Водночас, лише на 3 територіях області її розмір перевищує середньообласне значення – у містах Енергодар (на 93,9 %) і Запоріжжя (на 5,7 %), а також у Василівському районі (на 11,6 %).

А от пасе задніх Енергодар за обсягом введеного в експлуатацію житла — цей показник у нас найгірший в області.

В області спостерігається тенденція збільшення охоплення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сімейними формами виховання. У цьому напрямку серед міст обласного значення лідери – Енергодар, Запоріжжя і Бердянськ; останнє місце – Мелітополь.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: