Успішний виступ спортсменів Запорізької АЕС

АЭС, Спорт | 12:45, 22.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

На чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юнаків, що проходив в м. Дніпро, гідно дебютував вихованець ДЮСШ спорткомплексу Запорізької АЕС Олександр Чехмистренко, який виступав у складі збірної команди Запорізької області. Наш земляк виборов два других місця на байдарці-четвірці на дистанції 1000 м і на байдарці-двійці на дистанції 5000 м.

У змаганнях брали участь 266 спортсменів (27 команд) з усієї України.

Паралельно з юніорських чемпіонатом країни в Дніпрі проходить і національна першість серед молоді до 23 років. І старт змагань став більш ніж успішним для енергодарських спортсменів. Денис Давидов і Дмитро Кряж завоювали перші медалі вищої проби на дистанції 1000 м.

Тренує хлопців Сергій Сніжко — заслужений тренер України, співробітник водно-спортивної бази Запорізької АЕС.

Джерело: сайт ЗАЕС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.