Ура! Вимоги Координаційної ради розглянуто! Правда, не всі…

Общество | 11:32, 12.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

Вже під кінець робочого дня 11 червня на сайті міської ради з’явилося повідомленя про те, що «Розглянуто вимоги Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства» — ті самі, які ставили учасники акції #Дістало 4 червня.

Реакцією стали наступні повідомлення:

«- з приводу питання негайно створити наглядові ради зазначаємо, що порядок утворення наглядових рад на комунальних підприємствах міста є виключно компетенцією Енергодарської міської ради. Для врегулювання зазначеного питання буде ініційовано створення робочої комісії;

— для вирішення питання щодо прийняття Положення «Про громадські слухання» планується організувати роботу широких верств населення із залученням фахівців, спеціалістів та відповідних підприємств міста, з метою розроблення та затвердження Статуту територіальної громади, яким буде врегульовано це питання;

інші питання знаходяться виключно у повноваженнях депутатів Енергодарської міської ради»

А де відповідь на ще одну вимогу  — про відповідальність посадових осіб, а якщо конкретніше — про звільнення із займаних посад заступників Ігоря Курді та Василя Разводова? Знову «забули»? Чи вони як раз замаскувалися під категорією «інші»? Разом з вимогою про скасування рішення виконкому про комісії з призначення керуючих компаній?

Як бачимо, запитань після отримання відповідаей не стає менше.

Крім того, голова Координаційної Ради Уляна Коробчук повідомила, що до членів КР відповіді ще не надходили взагалі. Інакше б їх обов’язково озвучили вчора, 11 червня, на акції #Дістало 2.0.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: