Учні з Мелітополя відвідали Енергодар

Общество | 09:00, 1.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Енергодар поступово стає все більш популярним об’єктом для екскурсій: протягом навчального року учні різного віку з задоволенням відвідують наше місто як центр енергетичної промисловості: тут і профорієнтація, і ознайомлення з галуззю,  і задоволення цікавості «а як тут люди живуть?»

Четверокласники з Мелітопольської школи № 24 — цілих три класи — забажали ознайомитись в першу чергу з містом-супутником атомної електростанції. Час від часу в автобусі лунало:»приїду додому — буду змивати радіацію». Але проїхавши вулицями, малі потроху забули про «небезпеку», а біля каскаду фонтанів зосередились на фотосесії.

Тему енергетики підняли знов в музеї трудової слави АЕС в культурно-діловому центрі: Тетяна Ріскальчук знайшла підхід до дітлахів, і вони ще довго не відпускали її, ставили додаткові питання. Очікувано, що «хітом» став дозиметричний прилад, біля якого теж з задоволенням фотографувалися.

«На десерт» малечу повезли в парк Перемоги, подивитись на експонати музею просто неба. Звідти дітей взагалі не можна було виловити, навіть згадка про піцу, що вже охолоджується, мало допомагала.

Вчителі з Мелітополя теж схвально відгукнулися про таку поїздку вихідного дня, організовану Енергодарською туристичною агенцією: об’єкти нашого міста, запропоновані до огляду, були підібрані вдало і, як кажуть, поєднали «корисне та приємне». На прощання мелітопольці запросили в гості енергодарців. Звісно, ми приїдемо!

І вони хай приїздять ще: переконатися, що поблизу АЕС теж є життя! Як не дивно, навіть в наш час у не таких вже віддалених містах, але живуть міфи про радіацію та мутантів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: