Учні школи №7 провели енергоаудит класу

Общество | 21:17, 13.03.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні відбувся відкритий урок в 7-А класі школи №7 у рамках Всеукраїнського загальноосвітнього проекту «Енергоефективні школи: нова генерація».

IMG_7324

ЕЗОШ №7 – один з шести навчальних закладів міста, які долучилися до участі у проекті з енергоефективності. Проект «Енергоефективні школи» реалізується в Енергодарі за підтримки компанії ДТЕК четвертий навчальний рік поспіль. Його мета — пропаганда дбайливого ставлення до енергоресурсів, формування свідомого екологічно-орієнтованого споживача комунальних послуг. У рамках проекту учні шкіл вивчають курс «Основи енергопостачання та енергозбереження», маючи змогу освоювати принципи раціонального і економного використання природних ресурсів у форматі гри, вивчають енергоефективність не тільки в теорії, а й на практиці: виконують лабораторні роботи, проводять власні дослідження, інформаційні кампанії для популяризації енергозбереження, вчаться проводити енергоаудит приміщень, беруть участь у конкурсах щодо скорочення споживання електроенергії, а також розробляють власні проекти з підвищення енергоефективності навчальних закладах.

У січні поточного року учні ЕЗОШ №7 відвідали з екскурсією ДТЕК Запорізька ТЕС, де ознайомилися з процесом вироблення теплової енергії. Як зазначила Лілія Марачканець, Енергодарська школа №7 школа стала кращою у конкурсі колажів з теми енергоефективності.

У ході відкритого уроку, разом з проектним менеджером ДТЕК Андрієм Святовцем учні провели енергоаудит кабінетів школи за допомогою спеціальних вимірювальних приладів та тепловізора.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: