Учні подарували тепло своїх сердець вихованцям дитбудинку «Надія»

Общество | 12:26, 31.12.2016
 Поделиться

Поделиться в

До новорічних свят учні шкіл та вихованці позашкільних навчальних закладів міста передали подарунки до Запорізького дитячого будинку «Надія».

Вже більше десяти років поспіль в закладах освіти міста існує чудова традиція: напередодні Нового року дарувати радість і тепло своїх сердець тим, хто цього потребує.

Щороку Науково-методичний центр, за підтримки навчальних закладів міста, організовує акцію «Милосердя». Акція проводиться з метою надання гуманітарної допомоги православному дитячому будинку «Надія», який є недержавним закладом та існує виключно за рахунок добровільних благодійних пожертв тих, кому небайдужа доля осиротілих дітей. Цей заклад займається соціально-педагогічною реабілітацією дітей, які залишилися без піклування батьків. Зараз в ньому проживає 18 дітей з міста Запоріжжя та Запорізької області у віці від 5 до 15 років.

Всього було надано близько 300 кг гуманітарної допомоги. Окрім зібраних продуктів харчування, канцелярського приладдя, новорічних смаколиків, учні передали малюнки та вітальні листівки з найкращими побажаннями та найтеплішими словами привітань з новорічними святами. Директор дитячого будинку Сіра Галина Анатоліївна від щирого серця подякувала всім, хто взяв участь в акції та подарував частинку своєї душі дітям.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: