Учні ЕНВК №5 змагалися у конкурсі буктрейлерів

Общество | 18:29, 18.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні в ЕНВК № 5 учні 10-А та 10-Б класу змагалися у конкурсі буктрейлерів. Що таке буктрейлер? Це короткий відеоролик, знятий за мотивами книги, завдання якого — розповісти про книгу та заінтригувати глядача. Учні зняли та змонтували цікаві короткометражні фільми за творами сучасної української літератури.

Оцінювали роботи хлопців та дівчат журі, до складу якого увійшли журналісти та педагоги. На конкурс було представлено 12 буктрейлерів, зроблених за мотивами таких книг: «Ритуал» ( Марина та Сергій Дяченки), «Танго смерті» (Ю. Вінничук), «Культ» Л. Дереш, «Теплі історії до кави» Н. Гербіш, «Не озирайся і мовчи» (М. Кідрук), « Перверзія» (Ю. Андрухович), «Століття Якова» В. Лис, «Перейти темряву» (І. Роздобудько) ,  « 9 кроків назустріч вітру» (М. Івасько), «Момент» (В. Винниченко), «Неймовірні історії Івана Сили» (О. Гаврош), « Гонихмарник» (Д. Корній ).

Короткометражки оцінювали за відповідність жанру, якість зображення, звук, оригінальність. Журі було важко визначити найкращу роботу. Після бурхливого обговорення місця розподілили так:

10-А клас:

ІІІ місце  — «Культ»;

ІІ місце – «Не озирайся і мовчи»;

І місце вибороли буктрейлери «Танго смерті» та «Перверзія».

10-Б клас:

ІІІ місце – «Гонихмарник»;

ІІ місце – «Неймовірні історії Івана Сили»;

І місце – «Перейти темряву».

Залучення школярів до створення буктрейлерів – це прекрасна можливість зацікавити їх книгою. Сподіваємось, такі конкурси частіше будуть проводити в енергодарських школах. До речі, вчитель української мови та ведуча конкурсу Гульнара Кудояр пообіцяла показати буктрейлер «Не озирайся і мовчи» письменнику Максу Кідруку. Нагадаємо, його приїзд енергодарці очікують восени.

А ми пропонуємо вам подивитися декілька буктрейлерів – переможців:

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: