Учні другої школи по п`ятницях перевтілюються ФОТО ВІДЕО + ОПИТУВАННЯ

Общество | 14:09, 16.03.2018
 Поделиться

Поделиться в

Це перевтілення стосується зовнішнього вигляду — вся школа приходить на уроки у вбранні, яке відповідає заданій темі. Наприклад, вже успішно пройшли «Джинсова п`ятниця», «Люди в чорному», були п`ятниці у краватках та шарфах, а також у піджаках. Напередодні Нового року діти додавали до повсякденного вбрання елементи карнавальних костюмів.

Сьогодні в ЕЗОШ №2 — «Український стиль»: від вишиванок до футболок з тризубами.

Зверніть увагу, що хтось перевдягся майже в український костюм, а хтось обмежився вінком. Є діти, які просто додали до повсякденного образу браслетик чи замість сорочки обрали футболку з українською симіволікою. Тут обмежень ніяких не було!

Про те, хто придумав такі «ігри у перевдягання» та для чого це все, розповіла педагог-організатор ЕЗОШ №2 Світлана Павлюк.

Виявляється, ідею озвучив директор — Леонід Воробйов. З його легкої руки проходила «Джинсова п`ятниця». Шкільне самоврядування підхопило ідею, і таким чином почали придумуватись наступні теми.

«Головною метою  такого проекту є згуртування класів, створення справжніх колективів. Коли кожен розуміє свою відповідальність перед однокласниками і прагне «не підвести». Взагалі це ще й своєрідний конкурс — ми оцінюємо в процентному відношенні, скільки учнів з кожного класу відповідають темі дня. А потім ми підіб`ємо підсумки і відзначимо переможців», — пояснила Світлана Іванівна.

Школа готує призи для тих класі, які виявилися найзгуртованішими. Не будемо розкривати всіх таємниць, але зазначимо: подарунки варті того, щоб долучатися до проекту активніше! Наприклад, один з призів — це чаювання з директором школи!

Наступного разу темою буде FAMILY LOOK: класи визначатимуть, які деталі гардеробу стануть їхніми «фамільними» і вдягнуться в єдиному стилі.

Нам здається, що проведення таких заходів — прекрасний спосіб зробити шкільне життя більш цікавим, таким, яке буде приємно згадувати через роки.

А що думають наші читачі?

Як ви ставитеся до проведення подібних "тематичних п`ятниць" в навчальних закладах?
  • Добавить свой ответ

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: