У зоокуточку дитячої залізниці поповнення. ВІДЕО

Регион | 20:50, 7.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

Відтепер ще більше представників фауни будуть радувати відвідувачів. До того ж, вже скоро у запоріжців і гостей міста з’явиться можливість стати ближче до тваринного світу.

Зоокуточок дитячої залізниці Запоріжжя продовжує відкривати світ фауни. Сьогодні тут знаходиться близько двох сотень тварин та птахів різних видів. Нещодавно зоопарк поповнився новими мешканцями. Так, наприкінці травня народилося дитинча муфлона.

Але і в запорізькій рівнині вони теж прижилися. Перший муфлон у зоокуточку з’явився 6 років тому. Тепер у цьому вольєрі – ціла родина. Батьки маленького муфлона пильнують, аби той почував себе у безпеці. Що ж до харчування, воно має бути збалансованим.

Поруч із муфлонами — олень, віслюк і безліч пернатих. Не можемо пройти повз яскравих павичів. Тут теж поповнення. Щоправда, маленьких пташок побачити складно.

Таку яскраву зовнішність мають лише дорослі самці. Оригінальні пір’я маленьким пташкам чекати через три роки. Разом із ними зростатимуть і новонароджені малюки сріблястого фазана. У зоопарку це перші дитинчата цього виду птахів. Відрізняються вони своїм характером.

Поповнилася нещодавно і родина декоративних кроликів. Вони разом із пернатими друзями та іншими мешканцями зоокуточку оселяться у контактному вольєрі.

Відкрити контактний вольєр у зоокуточку дитячої залізниці планують вже наступного тижня.

Джерело: TV5

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: