У виконкомі вітали з Днем фізичної культури і спорту України найкращих спортсменів Енергодара

Общество | 11:08, 8.09.2018
 Поделиться

Поделиться в

Урочистості відбулися вчора, 7-го вересня.

З вітальним словом до присутніх звернулися  заступник міського голови Андрій Терентьєв, начальник управління соціальних програм ВП «ЗАЕС» Олексій Трубенков, начальник управління освіти Світлана Букреєва.

Листи  Подяки міського голови та пам’ятні подарунки за високі досягнення в спорті отримали наступні спортсмени:

Олександр Маткін – бронзовий призер чемпіонату України боксу серед юніорів – 2018;

Олексій Денисенко – срібний призер національної гімназіади України з боксі серед юніорів – 2018;

Анатолій Васильєв – чемпіон світу України з таїландського боксу – 2018, чемпіон України кхмерського боксу та К-1 – 2018;

Олександр Чехмістренко  — двократний чемпіон та двократний срібний призер відкритого чемпіонату України з веслування на байдарках та каное серед юнаків та дівчат 2002-2003 та 2004-2005 рр.н. – 2018;

Олена Кіщік – срібна призерка чемпіонату України з волейболу «Дитяча Ліга» серед дівчат 2004 р.н. – 2018;

Віра Бойко – срібна призерка чемпіонату України з волейболу «Дитяча Ліга» серед дівчат 2004 р.н. – 2018;

Зоя Тахтай – срібна призерка чемпіонату України з волейболу «Дитяча Ліга» серед дівчат 2004 р.н. – 2018;

Микола Денисенко – призер чемпіонату України, переможець першості області з футзалу – 2018;

Крістіна Лохматова – чемпіонка України з кіокушин карате, срібна призерка всеукраїнського турніру з хортингу – 2018;

Анна Гордіюк – вихованка гуртка «Легка атлетика» Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту Енергодарської міськради, чемпіонка міжнародного  турніру «Діти – Олімпійська надія України» — 2018.

Листи Подяки міського голови та пам’ятні подарунки за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту отримали:

Володимир Ненашев – заслужений тренер України , тренер-  викладач Енергодарської дитячо – юнацької спортивної школи з боксу ім.. В.Р. Манзулі;

Наталія Гаврицькі – тренер- викладач з волейболу спортивно-оздоровчого комплексу ВП «ЗАЕС»;

Ірина Вященко – старший інструктор-методист СОК ВП «ЗАЕС»;

Ігор Рибалко – інструктор- методист СОК ВП «ЗАЕС»;

Станіслав Тілінін – інструктор – методист СОК ВП «ЗАЕС»

Віктор Борисенко – керівник гуртка «Легка атлетика» Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту Енергодарської міськради;

Віктор Корнієнко – вчитель фізичної культури ЕЗОШ №2;

Олексій Фурманов – президент громадської організації Бійцівській клуб «Атака»;

Олександр Клімов – директор плавального басейну ВП «ЗАЕС».

Посвідчення Майстер спорту України з боротьби сумо отримали Олексій Крамаренко та Дар’я Медвецька.

За значний внесок в розвиток фізичної культури і спорту міста, підготовку переможців спортивних змагань школярів обласного та Всеукраїнського рівнів та з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту України Почесні грамоти управління освіти отримали:

Людмила Сметанюк – керівник міського методичного обєднання вчителів фізичної культури, вчитель фізичної культури ЕНВК №5;

Артем Григор’єв – вчитель фізичної культури ЕБГ;

Денис Шопов – вчитель фізичної культури ЕНВК№5;
Ірина Мостенська – вчитель фізичної культури ЕНВК№5;

Любов Корнієнко – вчитель фізичної культури ЕЗОШ№2;

Юрій Голованов – вчитель фізичної культури ЕЗОШ№4;

Любов Нестеренко – вчитель фізичної культури ЕЗОШ№4;

Віталій Фесенко – вчитель фізичної культури ЕЗОШ№7;

Сергій Поправка – вчитель фізичної культури ЕЗОШ№7;

Володимир Сарри- керівник гуртка Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту;

Роман Сарри – Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту;

Віталій Борисенко – керівник гуртка Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту;

Ольга Борисенко — керівник гуртка Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту;

Алла Шевченко — керівник гуртка Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту.

Почесне звання «Ветеран праці ВП ЗАЕС» присвоїли директору СОК – Віктору Діброві.

Листи Подяки ВП «ЗАЕС» отримали:

Олена Криволапова – тренер –викладач з виду спорту дитячо-юнацької спортивної школи СОК УСП;

Андрій Бєліков – інструктор-методист з фізичної культури та спорту СОК УСП;

Володимир Сівінський – старший інструктор –методист з фізичної культури та спорту дитячо-юнацької спортивної школи СОУК УСП;

Грошові премії від профспілкового комітету ВП «ЗАЕС» отримали:

Микола Рафальський – тренер-викладач з виду спорту дитячо-юнацької спортивної школи СОК УСП;
Юлія Мохова – тренер-викладач з виду спорту дитячо-юнацької  спортивної школи СОК УСП;

Олександр Раєвський — тренер-викладач з виду спорту дитячо-юнацької спортивної школи СОК УСП;

Олександр Зубенко — тренер-викладач з виду спорту дитячо-юнацької спортивної школи СОК УСП.
 

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: