У виконкомі підбили підсумки роботи проекту «Відкрите місто»

Общество | 18:47, 27.03.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 27 березня, у виконкомі відбулася робоча нарада з питання реалізації проекту «Відкрите місто». Про це повідомляється на сайті міськради.
«Проект діє в Енергодарі з 1 квітня 2017 року. Завдяки роботі веб-платформи жителі міста можуть звернутися до міської влади з будь-яких питань в електронному форматі. Проект є інтерактивним, відповідно, інформацію про порушене проблеми можуть отримати не тільки користувачі проекту, а й усі бажаючі.

Станом на сьогоднішній день на веб-платформі «Відкрите місто» зареєстровано 825 користувачів. Серед проблемних питань, які піднімалися енергодарцями протягом всього часу дії проекту, переважну більшіс
ть складають повідомлення про необхідність проведення ремонтів покрівель, доріг, ліфтів, дитячих майданчиків, ремонту освітлення тощо.
З огляду на те, що проект інтерактивний, відповідальним виконавцям доручено звернути більше уваги на належний рівень інформування користувачів проекту про хід обробки повідомлень з проблемних питань.

У ході наради також обговорювалися питання про доцільність створення фонду проекту, спрямованого на підвищення його ефективності, а також про можливість створення на базі КП «Підприємство комунальної власності» мобільної групи працівників для виконання завдань проекту «Відкрите місто»».
А тим часом енергодарці скаржаться на те, що платформа «Відкрите місто» створена більше для відповідей роз’яснювального характеру, ніж для вирішення проблемних питань. Сподіваємось, що після підбиття підсумків роботи проекту, на прохання громадян відремонтувати будь-що в місті, будуть прийматися дійсно ефективні рішення.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: