У виконкомі обговорили організаційні питання роботи Центру первинної медичної допомоги

Общество | 17:22, 8.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

7 травня 2018 року у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради відбулася нарада з питання щодо організації роботи Центру первинної медичної допомоги.
На сьогодні існує ряд проблемних питань із запуском роботи Центру та отримання ним ліцензії. Для цього необхідно затвердити штатний розклад, укласти договір оренди приміщень, а також забезпечити його матеріально-технічне оснащення.
Керівництву ДЗ «СМСЧ №1» доручено надати перелік приміщень, які будуть передані в оренду для розміщення Центру первинної медичної допомоги. Без зазначеного переліку неможливо оформити пакет документів для Фонду державного майна України для отримання згоди на оренду приміщень медико-санітарної частини. 

У ході засідання також обговорено питання щодо організації в Енергодарі невідкладної та екстреної медичної допомоги. У складі Центру планується  організувати функціонування кабінету невідкладної допомоги, який працюватиме у нічний час. Також планується створити підстанцію екстреної допомоги, яка підпорядковуватиметься обласному Центру екстреної допомоги.
Джерело: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: