У «Сучаснику» +24. Гайда в театр!

Общество | 19:37, 7.02.2017
 Поделиться

Поделиться в

З жовтня по грудень минулого року у палаці культури «Сучасник» було зимно — цей час проводились роботи з реконструкції систем теплопостачання, повітряного опалення, вентиляції і кондиціонування.

Цього ремонту чекали не одне десятиріччя. У ході проведених робіт придбано та встановлено індивідуальний тепловий пункт, обладнані опалювальні біметалеві секційні прилади. Загальна вартість проведених ремонтних робіт склала 5 мільйонів 326 тисяч гривень.

Енергодарці на власному прикладі мали змогу переконатися у тому, що тепер у палаці культури тепло і затишно підчас новорічних ранків діти могли веселитися у карнавальних костюмах, а не кутатися у светри.

— Тепер у всіх залах і кабінетах, де займаються творчі колективи, створені комфортні умови. У залі для глядачів температура 24 градуси тепла, — зазначив директор ПК «Сучасник» Володимир Фалілеєв.

18 лютого у «Сучаснику» відбудеться вистава за твором Миколи Гоголя «Одруження» у виконанні акторів народного театру, тож гайда на виставу, тим більше, що теплу атмосферу в залі гарантовано.

Фото Валерия Щетинина

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: