У садочку №10 з’явилась алея каштанів

Общество | 13:14, 29.03.2017
 Поделиться

Поделиться в

У рамках проведення загальноміської акції «Місяць благоустрою» у дитячому садочку «Ромашка» №10 проведено традиційний весняний суботник. Співробітниками та батьками вихованців на території дитячого садка висаджено 60 дерев каштанів, сосен, тополь, ясен, ліщини та шовковиці, а також 34 кущових саджанці.

IMG_20170316_082943

У ході суботника також закладена алея каштанів, де висаджено 25 дерев. Працівники установи висловили надію, що випускники дитячого садка продовжать добру традицію і в майбутньому докладуть своїх зусиль для благоустрою алеї.

Ідею проведення масового озеленення території дитячого садка співробітники ДНЗ №10 запропонували на конкурс міні-грантів «Громадські ініціативи». Незважаючи на те, що проект не набрав потрібної кількості голосів, працівники дитсадка спільно з небайдужими батьками вихованців своїми силами приступили до озеленення території. Мета таких заходів — не тільки благоустрій, а й створення умов для збереження і зміцнення здоров’я дітей засобами екотерапії, виховання екологічної культури через залучення дітей та дорослих до озеленення території.

Тепер у планах співробітників дитсадка — озеленення майданчика «Автомістечка», який знаходиться на території установи, висадка кущів самшиту та саджанців беріз.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: