У недобросовісних підприємців відібрали орендовану ділянку землі в центрі міста, – ФОТО

Происшествия | 11:54, 9.11.2018
 Поделиться

Поделиться в

Прокуратура забрала у фірми земельну ділянку, на якій орендар так і не почав заплановане будівництво багатоповерхового житлового будинку.
Про це пишуть в обласній прокуратурі.
У 2009 році між Запорізькою міською радою та одним із приватних товариств строком на 10 років укладено договір оренди земельної ділянки для будівництва багатоповерхового житлового будинку по вулиці Глісерній у Запоріжжі.

Проте орендар упродовж дев’яти років так не розпочав будівництво будинку та навіть не звернувся до відповідних органів з метою отримання необхідних дозвільних документів для здійснення будівництва будинку.
У зв’язку з цим укладений договір оренди є припиненим у зв’язку із нездійсненням забудови земельної ділянки протягом трьох років підряд. Відповідний висновок зроблено у березні 2018 року Верховним Судом.
З урахуванням вимог законодавства та вказаної судової практики, Запорізька місцева прокуратура № 1 у липні цього року звернулась до господарського суду Запорізької області з позовом про повернення приватним товариством земельної ділянки площею півгектара вартістю більше  9 млн. грн. Запорізькій міській раді.
У результаті позовну заяву було задоволено у повному обсязі. Суд зобов’язав приватне товариство повернути територіальній громаді Запоріжжя раніше орендовану земельну ділянку.
Читайте також: День украинской письменности и языка: где и во сколько запорожцы смогут написать радиодиктант национального единства 
Источник: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: