У кожної пташки — свої замашки

Общество | 09:19, 28.03.2017
 Поделиться

Поделиться в

23 березня Енергодарським центром туризму, краєзнавства та спорту було проведено ігрову програму для учнів 4 класів ЗНЗ міста «Птахи нашого міста». Працівниками ЕЦТКС була надана практична допомога керівникам учнівських команд, було проведено консультацію щодо підготовки команди до участі у міській конкурсній програмі, надано перелік сайтів для підготовки до Конкурсу, а також 09 березня 2017 року було організовано тренування конкурсу «Пташиний лабіринт», в якому прийняли участь всі команди. Відповідно до Умов проведення міської конкурсної програми «Птахи нашого міста» для підготовки команди, необхідно було вивчити особливості дванадцяти птахів, які зустрічаються в місті Енергодарі та його околицях (список птахів додавався). Конкурсна програма складалася з трьох етапів: конкурс-стежина «В кожної пташки свої замашки», конкурс «Пташиний лабіринт» та конкурс корифеїв.

69930738

Після урочистого відкриття і привітання почесних гостей, діти занурилися в світ орнітології. Їх чекало багато цікавих завдань та випробувань. Всі учасники показали гарні знання та зарядилися позитивними емоціями.

65254681

Переможцями стали учні ЕЗОШ №2, почесне ІІ місце зайняли учні ЕБГ «Гармонія», ІІІ місце — ЕНВК №5. Вітаємо їх з заслуженою перемогою.

Джерело: Сайт ЕЦТКС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: