У «Гармонії» пройшов семінар для філологів Запорізької області

Общество | 14:53, 19.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

В гімназії “Гармонія» зустрічали вчителів української мови та літератури з усієї області. Тут проходив семінар з розкриття потенціалу міжпредметних зв`язків для формування у школярів ключових компетентностей. Саме такий підхід до навчання пропонує «Нова українська школа» — вчити тому, що можна використовувати на практиці вже сьогодні. Приймали гостей в актовій залі – лунали привітання від дітей та педагогів, начальниця управління освіти Світлана Букреєва подарувала наставникам – доцентрам Запорізького інституту післядиплоної педагогічної освіти — квіти. Після доповідей філологи перейшли до практичної частини семінару: відвідання занять вчителів гімназії «Гармонія».

Остінній етап – відвідання новоствореного народознавчого музею «Берегиня». Тут будуть займатися позакласною роботою для формування тих таки ключових компетентностей учнів, а також впровадживатимуть музейну педагогіку у класах з поглибленим вивченням української мови. Екскурсію для гостей провели семикласники «Гармонія»

Директор ЕГ «Гармонія» Валентина Макаревич повідомила, що до гімназії на семінар прибули більше 30 філологів — вчителів, методистів, керівників гуртків, теоретиків та практиків. Всі вони — однодумці, які переймаються лише одним питанням: як зробити так, щоб дітям було легко та цікаво вчитися. Звісно, в рамках «Нової української школи»

Доценти кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін ЗОІППО  Наталія Шацька та Галина Корицька зазначили, що в нашій гімназії вже гармонійно (від слова «Гармонія»!) поєднуються, тобто інтегруються предмети. Зокрема, на тих уроках та заняттях, які вони відвідали.  І українська мова поступово стає рідною для дітей, навіть в російськомовному середовищі. Про це свідчать успіхи учнів у різноманітних мовних конкурсах, в тому числі — творчих. Адже неможливо писати вірші тією мовою, на якій ти не вмієш думати!

 

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: