У чвертьфіналі «Інтелект-батлу»перемогли найрозумніші

Общество | 17:09, 20.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

Інтелектуальні бої сьогодні розпочалися на базі інституту імені Рема Хеноха: в бібліотеці забралися три команди –учасниці першого чвертьфіналу, судді та вболівальники. Представляємо гравців: це – збірні гімназії «Гармонія», а також четвертої та сьомої загальноосвітніх шкіл. Для поведення справедливого суддівства запросили представників Малої академії наук – директора Жанну Погорілу та методиста Марину Зозуленко, а також методиста науково-методичного центру Тетяну Глинську.

Перш за все команди демонстрували свої домашні заготовки – візитівки та девізи. А вже  всі наступні етапи складалися з завдань та запитань, над якими працювала команда організаторів – вкладчів інституту та коледжу. Не сумували і вболівальники: вони підтримували команди морально, а також могли заробити додаткові бали, даючи правильні відповіді на питання ведучих.

Завдання були різноплановими: десь треба було швидко та правильно відповідати, десь – проявляти свої артистичні здібності. В конкурсі капітанів необхідно було продемонструвати пам`ять, а у фіналі навіть вміння спілкуватися без слів та виконувати роботу всією командою. У підсумку у півфінал вийшла команда гімназії «Гармонія» «Блискавка».

Такі регіональні інтелектуальні змагання проводяться в Енергодарі вперше. Ідея та її втілення повністю лежать на плечах співробітників інституту імені Рема Хеноха. Директор ЕІДМУ Володимир Ткаченко уважно спостерігав за перебігом гри. Він залишився він задоволеним результатами проведеної роботи, а також заявив, що для кожного дня змагань підготовані різні завдання та запитання.

 

Завтра, 21 лютого, в другому чвертьфіналі зустрінуться команди школярів з Водяного, Нововодяного та Дніпровки.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: