У Чехії випробували щити постійного струму, виготовлені для блоків Запорізької АЕС

АЭС | 09:38, 18.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

У приймально-здавальних випробуваннях, які проходили на заводі-виробнику, брали участь фахівці електричного цеху Запорізької АЕС. Результатами фахівці залишилися задоволені.

Вони переконалися в тому, що технічні параметри нового обладнання відповідають заявленим характеристикам і технічним умовам. Істотних зауважень в процесі випробувань не виникало, виявлені недоліки були відразу ж виправлені.
«Нові щити постійного струму сконструйовані на сучасній елементній базі, з вбудованою системою моніторингу та контролю. Обладнання контролює і фіксує всі процеси, що відбуваються. При розслідуванні будь-яких подій цю інформацію можна подивитися і проаналізувати», — розповів провідний інженер лабораторії перетворювальної техніки та електроніки електричного цеху Віктор Лисенко.
На Запорізьку АЕС обладнання надійде найближчим часом. Монтувати його буде підрядна організація під контролем фахівців електричного цеху.
Щити постійного струму для Запорізької АЕС, зокрема, для блоків №3-6 виготовляють в Чехії. Щити входять до складу агрегатів безперебійного живлення енергоблоків станції. Основна їх функція — розподіл постійного струму між споживачами.
В рамках підвищення рівня безпеки енергоблоків Запорізької АЕС йде поступове оновлення обладнання. У поточному році під час ремонту на енергоблоці №4 буде проведена заміна щитів постійного струму. Аналогічна модернізація пройде на п’ятому і шостому енергоблоках.

Джерело: сайт ЗАЕС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: