У Бердянську всі пляжі безкоштовні для відвідувачів

Регион | 14:38, 13.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

Про це нагадали орендарям міських пляжів під час наради в залі засідань міської ради 13 липня. Провела захід заступник міського голови Оксана Дєєва. Вона повідомила, що з початку літа працює міська комісія з перевірки дотримання умов оренди пляжних територій в місті. Комісія провела чергове їх обстеження та виявила ряд невідповідностей. Як відзначила завідуюча сектором моніторингу та використання земель управління архітектури та містобудування Наталя Ус існуючи держані будівельні норми та інші санітарні норми та правила функціювання місць відпочинку на воді чітко визначають вимоги до їх роботи. Це і наявність роздягалень, вбиралень, тіньових навісів, урн, договорів на щоденне прибирання ТБО, фонтанчиків з питною водою, робота медичного пункту та рятувальної станції, доступність маломобільних груп населення до пляжу тощо.

“Хочемо ще раз всім нагадати, що всі пляжі в місті безкоштовні для доступу, ви не маєте право встановлювати плату та обмежувати вхід”- підкреслила Оксана Дєєва.

До присутніх також звернувся директор КП “„Рятувально-водолазна служба” Олександр Врублевський щодо організації роботи рятівників на пляжах. Готуючись до курортного сезону підприємство провело навчання фахівців, обстежило дно пляжів. “Слід сказати, що всі смертельні випадки цього року сталися на територіях, які не є офіційними пляжами” відзначив Олександр Врублевський. Крім цього, він закликав орендарів пляжів в мікрорайоні Слобідка приєднатися до прибирання морської трави, яку останній тиждень намагається прибрати підприємство. “Ми вивозимо вдень по 10 камазів, а її ще багато, тож давайте спільними зусиллями очистимо пляжі”.

В ході обговорення присутні окреслили ряд проблемних питань — це і відсутність дозвільних документів на ведення підприємницької діяльності та захват території пляжів деякими суб’єктами, огородження територій пляжів, встановлення малих архітектурних форм, які повністю зайняли пляжну зону, роботу маломірних плавзасобів тощо. Всі питання в межах повноважень діючої комісії буде розглянуто найближчим часом, інші передані на вивчення адміністративного відділу виконкому.

Джерело: сайт Бердянської міськради

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: