У 2018 році Запорізька область буде забезпечена вакцинами КПК

Общество | 22:21, 10.03.2018
 Поделиться

Поделиться в

— Вакцину вже отримали Київ та Київська область, Житомирська, Одеська, Львівська, Вінницька, Закарпатська, Миколаївська, Івано-Франківська, Рівненська, Чернівецька, Волинська, Херсонська, Тернопільська, Хмельницька, Кіровоградська та Черкаська області. Найближчим часом запланована або вже здійснюється доставка вакцин у східні та центральні регіони України — це Харківська, Полтавська, Запорізька, Дніпровська, Сумська, Чернігівська, Донецька, Луганська області, — заявив у ході селекторної наради Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Рівень планової вакцинації фактично зріс удвічі порівняно з 2016 роком. У 2017 році, згідно з плановим календарем щеплень, було вакциновано, зокрема, 93% дітей віком до 1 року і 90% дітей віком до 6 років», — сказав Віце-прем’єр-міністр.

За його словами, саме низький рівень вакцинації у минулі роки став основною причиною спалаху кору в Україні.

«На сьогодні залишок вакцин по всій Україні з попередніх поставок становить 195 тисяч доз і 220 тисяч доз вакцин КПК прибули в Україну наприкінці лютого і зараз активно розвозяться по регіонах. Таким чином, ми забезпечимо області вакциною у повному обсязі», — зазначив Павло Розенко.

Джерело: Урядовий портал

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: