Творчі колективи шкіл виступали заради доброї справи

Общество | 18:22, 18.03.2018
 Поделиться

Поделиться в

В МПК «Сучасник» пройшов благодійний концерт «Від чистого серця». Таким чином творчі колективи навчальних закладів міста збирали кошти для вчительки з ЕЗОШ №4 Людмили Мендрик, якій необхідна операція на серці.

Захід проходив за підтримки БФ «Наше місто», ГО «Передова», управління освіти Енергодара та МПК «Сучаcник»

Почали концерт учні 3-В класу ЕЗОШ №4 — до хвороби класним керівником у них працювала Людмила Михайлівна. Також вихованці записали відеопривітання  для улюбленої вчительки.

З проханням допомоги до присутніх в залі  звернулися директор 4 школи Олена Воробйова та  представники батьківського комітету.

Готовність підтримувати Людмилу Мендрик озвучив керівник БФ «Наше місто» Іван Самойдюк. Він відзначив, що концерт — це лише один із спрямованих на це заходів: далі буде!Голова ГО «Передова» Олександр Вікторов висловив впевненість в успіху цієї справи словами «Разом переможемо!»

Концертна програма вийшла святковою та яскравою. І це не дивно: адже  діти проявили  не лише талант, а й свою щирість. На сцені співали та танцювали наступні учасники:

Студія естрадного танцю «Едельвейс», керівник Оксана Гуркінова

Вокальні ансамблі «Music Time«, керівник Галина Авдєєва та «Візаві», керівник Ніна Ященко (ЕНВК №5)

Зразковий танцювальний колектив «Джерело», керівник Валентина Балтрамсюнас (ЕНВК №1)

Танцювальний клуб «Бруклін», група «Explosion crew«, керівники Яна Лагода та ОленаБелянінова, брейк-данс школа «Power Sector» група «Ice Kids«, керівник Віктор Вардугін та студія східного танцю «Ваніль» — тріо «Душа Сходу», керівник Ольга Гіба — від Школи ексклюзивних танців «Феєрія»

В ролі ведучих виступили педагог-організатор Людмила Федько та старшокласник Іван Щенсеневич.

Сама Людмила Мендрик за станом здоров’я не змогла прийти на концерт, але передала відеозвернення, в якому подякувала всім, хто долучився, за допомогу.

Учасникам концерту вручили подяки. Скринька була досить щільно заповнена грошима — їх кидали дорослі та дітки, передавали колективи. Так, ГО «Наставники» та Клуб здоров’я «Гармонія» зробили внески та передали побажання одужувати, батьківський комітет колективу «Джерело» теж зібрав кошти спеціально для Людмили Мендрик.

Якщо ви не змогли прийти на концерт та підтримати Людмилу Михайлівну, кошти можна перерахувати на рахунок БО БФ «Наше місто» : р/р 26002055725256 в ЗРУ ПриватБанк, МФО 313399, ЄДРПОУ 25484890, з позначкою: «Добровільна пожертва для Мендрик Л.М.»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: